İş güvenlik ayakkabısı üretimi konusunda Türkiye çapında birinciliğe koşan Ema Ayakkabı, dünya pazarında 20’den fazla ülkeye ürünlerini tanıtmaya devam ediyor.

İş güvenlik ayakkabısı denildiği zaman akıllara gelen ağır, ayakların nefes almasını önleyen, ter ve kokuya neden olan, iş verimini düşüren, kullanımı zor ayakkabılar geldiği için genellikle işçiler bu ayakkabıları kullanmak istemez. İş kazalarından korunmak amacıyla İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetmeliğince de kullanımı zorunlu hale gelmiş olan iş güvenlik ayakkabısı Ema Ayakkabı tarafından en rahat kullanım garantisiyle üretilmektedir.

26 yıldır müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için günden güne kendini geliştiren Ema Ayakkabı, teknolojiyi yakından takip ederek en verimli sonuçlara ulaşmaktadır. Kullanım alanlarına göre üretilen ayakkabılar, farklı model ve renk seçenekleri ile de kullanıcıların zevklerine hitap etmektedir.

EN ISO 20345: 2011 standartlarına göre üretilen ayakkabılar, kombozit burunlu olmasıyla çelik burun ayakkabılara oranla çok daha hafiftir. %100 sığır derisinden üretilmekte ve süet deri, cilt vidala deri, baskılı vidala deri seçenekleri bulunmaktadır. 200 joule darbe direnci ve 15 000 Newton baskı direncine sahiptir. Ürünlerde kesinlikle metal malzeme kullanılmamaktadır ve hepsi paslanmaz özelliktedir. Çift yoğunluklu ve ultra hafif tabanı ile konforu en üst seviyede hissettirir. Taraklı ayaklar da düşünülerek tasarlanan iç kısmı ergonomik olmasıyla tüm ayak tiplerinde kullanıma uygundur. İç astarı özel malzemelerden üretilir ve terleme ile kötü kokuyu önler. 40 numaradan 47 numaraya kadar üretim yapılmaktadır. Bağcıklı ayakkabıların yanı sıra cırt cırtlı ayakkabılarıyla da kolay kullanım sağlar. Ürünlerin tamamı elektrik, soğuk ve sıcağa karşı yalıtımlıdır. Ürünler %80- %90 oranında nefes alabilir özelliğe sahiptir. Tüm ürünler Avrupa standartlarına uygun üretilir ve tamamı TSE onaylıdır.

En sık tercih edilen modelleri:

  • Player SD- Elect,
  • Player CD- Elect,
  • Esprit SD,
  • Taga SD- Delikli ve
  • Lava Storma BD’ dir.

İş güvenlik ayakkabısı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen müşteriler web sitesini ziyaret edebilir veya mağazalara uğrayarak uzman ekipten yardım alabilir.

İşçiyi, işçiden çok düşünen Ema ayakkabı ile işçilerin ayakları güvende!

CEVAP VER